Cannavi by Nutrivi CBD+ Oil Full Spectrum 5%

214

Cena katalogowa: 218,90 zł

Rabat obowiązuje po wpisaniu kodu rabatowego w koszyku zamówienia.

Sprawdź swój KOD RABATOWY Wellu

CANNAVI BY NUTRIVI 20% CBD+ Oil to naturalna kompozycja kannabidiolu (CBD), kannabigerolu (CBG) oraz towarzyszących im kannabinoidów, terpenów i flawonoidów z konopi siewnej. Złoty olejek Cannavi by Nutrivi stanowi cenne wsparcie w budowaniu nawyku holistycznego dbania o świetną formę i samopoczucie. Już dwie krople produktu przyjmowane trzy razy dziennie pozwolą Ci w pełni docenić arcydzieło, które wyszło spod dłoni matki natury – roślinę Cannabis sativa. 

W konopiach Cannabis sativa L., z których pozyskujemy surowiec do oleju PREMIUM CANNAVI BY  NUTRIVI,  zidentyfikowano  ponad  520  związków z różnych grup: flawonoidy, dihydrostilbeny, fenantreny, spiroindany oraz najbardziej charakterystyczne dla tej rośliny kannabinoidy.  

W  konopiach  występuje  ich  ponad  100.  Najlepiej  poznanymi są CBD, coraz intensywniej badany CBG, a także CBDV, i CBN. Najnowocześniejsza w Europie krio-hybrydowa technologia produkcji pozwala nam uzyskać z konopi bogaty ekstrakt premium full spectrum (CBD+). 

To esencja fitokannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów – najdoskonalsza, bo zaprojektowana przez naturę. CBD, CBG, CBDV, CBN z terpenami tworzą w oleju efekt synergii. Cannavi nie wykazuje działania psychoaktywnego,  w  związku  z  tym  jego  stosowanie  jest bezpieczne. Śladowe stężenie THC w produkcie poddajemy szczegółowej analizie na  każdym  etapie  produkcji. Olej wytwarzamy z konopi uprawianych na terenie Unii Europejskiej. 

Surowce pochodzą od certyfikowanego dostawcy, są poddawane badaniom mikrobiologicznym oraz testom na obecność metali ciężkich. Jakość oleju jest potwierdzona szczegółowymi badaniami wykazującymi zawartość CBD, poszczególnych kannabinoidów i terpenów. 

• unikalna technologia produkcji, zachowująca oryginalne stosunki chemiczne zawarte w roślinie 

• śladowe, bezpieczne, kontrolowane stężenie THC (poniżej 0,2%)

• brak działania psychoaktywnego 

• badania mikrobiologiczne

• badania na obecność metali ciężkich

• surowce z certyfikatem BIO 

• certyfikowany produkt

W skład CANNAVI BY NUTRIVI PREMIUM FULL SPECTRUM wchodzą:

Naturalny  ekstrakt  konopi  siewnej  (Cannabis  Sativa) full spectrum. 

Jednym  z  najlepiej  poznanych  fitokannabinoidów  znajdujących się w konopi jest CBD, czyli Kannabidiol. To legalna substancja aktywna pochodząca z konopi, o  bardzo  szerokim  spektrum  działania.  Full spectrum oznacza, że w ekstrakcie zachowano substancje naturalnie towarzyszące CBD: inne fitokannabinoidy oraz terpenoidy i flawonoidy.

Olej konopny BIO z nasion tłoczonych na zimno

Nośnikiem jest olej konopny BIO o wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 w idealnej proporcji: 1:3.

Terpeny naturalnie występujące w konopiach

Terpeny to składowe olejków eterycznych zawartych w konopiach. Wykazują szerokie spektrum działania w zależności od ich unikalnego składu.

Certyfikaty i wyniki badań Cannavi by Nutivi:

FULL SPECTRUM certificate CLICK >>

BROAD SPECTRUM certificate CLICK >>

MICROBIOLOGY TEST CLICK >>

BIO certificate CLICK >>

Naturalny ekstrakt konopi siewnej (Cannabis Sativa) full spectrum, olej konopny BIO z nasion tłoczonych na zimno, terpeny naturalnie występujące w konopiach.

Propozycja spożycia:

Stosować 3 razy dziennie po 2 krople.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w   suchym i ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu najlepiej spożyć w ciągu 3 miesięcy.

Buteleczka Cannavi by Nutrivi CBD+ Oil zawiera 10 ml preparatu. To ok. 250 kropli odmierzonych pipetą. Przyjmowany zgodnie ze wskazaniami stosowania zawartymi w opisie, tzn. 3 razy dziennie po 2 krople, produkt powinien wystarczyć na ok. 40 dni.

Poprzedni artykułCannavi by Nutrivi CBD+ Oil Full Spectrum 10%
Następny artykułCBD Special Skin Therapy