Collagen Booster 30 kaps.

268

Cena katalogowa: 108,90 zł

Rabat obowiązuje po wpisaniu kodu rabatowego w koszyku zamówienia.

Sprawdź swój KOD RABATOWY Wellu

Suplement diety Nutrivi zawierający liofilizowany kolagen rybi z liofilizowanym groszkiem, uzupełniony ekstraktem z owoców dzikiej róży, niezwykle bogatym źródłem witaminy C oraz naturalnym kompleksem aminokwasowo-mineralnym z rybich ości. 

Kolagen to białko, które stanowi budulec skóry, macierzy chrząstki (95%) i tkanki łącznej, dlatego do Nutrivi Collagen Booster dodaliśmy aż 200 mg kolagenu liofilizowanego.

Surowiec pozyskany ze skór rybich zawiera wyjątkowo dużo peptydów sygnałowych.

Ekstrahowanie wody z surowca za pomocą metody liofilizacji bez użycia wysokich temperatur powoduje najmniejszą zmianę jego wewnętrznej struktury. Liofilizowane komórki tworzą konstrukcję podobną do gąbki, a wgłębienia absorbują szybko wilgoć po umieszczeniu w wodzie. To szczególnie ważne w przypadku kolagenu rybiego, który zawiera delikatne peptydy sygnałowe.

Dodatek naturalnej witaminy C pozyskanej z ekstraktu z dzikiej Róży (Rosa canina), niezbędnego składnika kolagenogenezy, czyni Collagen Booster suplementem kompleksowym.

Nutrivi Collagen Booster + Nutrivi Revicoll MAX = wszystko, co najlepsze z ryby. 

  • Dla kobiet i mężczyzn 
  • Aktywne biologicznie formy składników o wysokiej wchłanialności
  • Mała porcja do spożycia
  • Brak zbędnych wypełniaczy, konserwantów
  • Nie zawiera cukru, glutenu, laktozy

Składniki: liofilizowany kolagen rybi z groszkiem zielonym, żelatyna rybia (składnik otoczki), sproszkowane ości rybie, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych) 

Składnik aktywnyIlość w zalecanej porcji dziennej – 1 kapsułka
Liofilizowany kolagen rybi z groszkiem200 mg
Ekstrakt z dzikiej róży standaryzowany na 70% witamin C (w tym witamina C)150 mg (105 mg) 131% RWS*
Sproszkowane ości rybie50 mg

*RWS – referencyjne wartości spożycia dla dorosłych

Podmiot odpowiedzialny za produkt i informacje o żywności:

WellU Sp. z o.o.

ul. Wielkopolska 280

81-531 Gdynia 

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia 

Spożywać 1 kapsułkę suplementu diety Nutrivi Collagen Booster dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplementy diety  nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Uwaga

Nie należy spożywać suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Nie spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed spożyciem  powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci

Warunki przechowywania 

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane  w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Poprzedni artykułHolistic Peptide Complex
Następny artykułGet UP+ Refill Pack