Profesor Frydrychowski i produkty Larens w wiosennym wydaniu magazynu Kosmetyki

2966

Jak na wiosenne wydanie przystało, pod lupę branżowego magazynu Kosmetyki trafiła pielęgnacja ciała

Tematem numeru jest jedno z tzw. pytań odwiecznych, które według statystyk zadaje sobie 80 % kobiet, czyli: “Jak się pozbyć cellulitu?”. Pomarańczową skórkę rozpracowano od A do Z: są statystyki, trochę teorii, porad, jest i praktyka, a więc to, co rzeczywiście zbliży nas do celu. W tej części pojawił się nasz ulubiony Thermo Active Body Spray, którego skuteczność w wyrównywaniu nierówności na powierzchni skóry, zmniejszaniu obwodów i ujędrnianiu skóry przy regularnym stosowaniu jest gwarantowana.

frydrychowski larens kosmetyki thermoactive body spray

Na kolejnych stronach “męskie rozmowy”

O tym, że i mężczyzna musi być zadbany przekonywać trzeba już nieco rzadziej. Wiele się zmieniło w tej kwestii i panowie zaczęli na szczęście rozumieć, że pielęgnowanie skóry jest jak mycie zębów – konieczne. Ale robią to na swoich zasadach. Jak (znów 😉 ) wskazują statystyki, faceci lubią konkrety: “Krem przeznaczony dla nich powinien być łatwy w zastosowaniu i dawać natychmiastowe efekty. Ulubione określenie: multifunkcyjny, a cecha: skuteczny”. Taki właśnie jest nasz Revital Men, który pojawił się w zestawieniu nie bez powodu – idealnie wpisuje się w tak zdefiniowane męskie potrzeby.

frydrychowski larens kosmetyki revital man

A na deser polecamy obszerny wywiad z Profesorem Andrzejem Frydrychowskim

Szef Rady Naukowej WellU opowiada o “Nowej erze kolagenu” w kosmetologii, czyli peptydach kolagenu rybiego. Ciekawie i edukacyjnie o Biopeptide Complex – głównym składniku kosmeceutyków Larens, jego rewolucyjności, skuteczności, spektrum działania i nowej ścieżce w pielęgnacji anti-aging, jaką wytyczają produkty WellU. Ten wywiad zdecydowanie rozjaśnia wiele kwestii związanych z peptydami stosowanymi w preparatach z logo Larens czy Nutrivi.

Screen z wywiadem do pobrania tutaj.

frydrychowski larens kosmetyki nowa era kolagenu

Magazn Kosmetyki dostępny jest w gabinetach kosmetycznych, drogeriach i hurtowniach kosmetycznych na terenie całego kraju. A marcowy numer również już wkrótce na stronie www.magazynkosmetyki.pl

Przyjemnej lektury!

Wszystkie przedstawione produkty można zakupić w naszym sklepie:

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 


Thermo Active Body Spray 100 ml


Revital Men Face Cream Gel 50 ml

Poprzedni artykułBiopeptydy w kosmetyce profesjonalnej – kurze łapki
Następny artykułCo Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7 robi dla Twojego zdrowia?