SLIM FOOD – Odchudzanie poprzez smaczne odżywianie

2264

SLIM FOOD, a żywność funkcjonalna

Definicja, stworzona przez Functional Food Science in Europe (FUFOSE) mówi iż: Żywność może być uznana za funkcjonalną, jeśli udowodniono jej korzystny wpływ na jedną lub więcej funkcji organizmu ponad efekt odżywczy. Wpływ ten polega na poprawie stanu zdrowia oraz samopoczucia i/lub zmniejszania ryzyka chorób. Żywność funkcjonalna musi przypominać swoją postacią żywność konwencjonalną i wykazywać korzystne działanie na organizm w ilościach, które oczekuje się, że będą normalnie spożywane z dietą – przy czym nie są to tabletki, kapsułki ani krople, ale część składowa prawidłowej diety.

W przypadku SLIM FOOD mówimy o żywności multifunkcjonalnej. Koncept batoników został gruntowanie przemyślany i przebadany, od receptury, aż po samą formę oraz sposób pakowania. Batoniki to łatwe, szybkie i bezpieczne rozwiązanie na główne bolączki XXI wieku. Brak czasu, siedzący tryb życia, zakusy przedsiębiorstw wędrujące w stronę ilości nie jakości, katastrofalny stan środowiska, eksploatacja gleb i brak świadomości, mimo powszechnego dostępu do informacji powodują, że choroby cywilizacyjne nieznane naszym przodkom dziesiątkują współczesne pokolenia. I mimo pogłębiającego się głodu na świecie, to prawdziwą plagą jest otyłość – jednokierunkowa droga ku cukrzycy, chorobom serca, wylewom, udarom, a finalnie śmierci.

Produkt SLIM FOOD kompleksowo łączy w sobie działanie odżywcze, dietetyczne oraz prozdrowotne i przynosi zadowalające rezultaty bez reorganizacji życia – jest skuteczny mimo braku czasu, niezmiennego charakteru pracy i niepodejmowania aktywności fizycznej. Gotowy do spożycia, prosty w przechowaniu i transporcie pozwala nam zaoszczędzić czas trawiony w kolejkach sklepowych czy nad kuchennym blatem.

dienne-zapotrzebowanie-organizmu- SLIMM FOOD Nutrivi

Odchudzanie poprzez odżywianie

Na temat jakości pożywienia można by napisać elaborat, a tak naprawdę wystarczy, że skojarzysz trzy fakty – zdegradowane środowisko, jałowe gleby oraz sklepy pełne asortymentu. Przyczyną i sprawcą przedtem wymienionych jest nikt inny jak człowiek. Można by ganić za nieracjonalne gospodarowanie, a jednocześnie chwalić za zaradność. Wszystko do momentu, aż uzmysłowisz sobie, że człowiek sięgnął po pestycydy, zaczął ingerować w genom, czego skutkiem świat w 80% modyfikowaną pszenicą, soją i chorobą stoi. Wiesz czym jest otyłość? Nie chorobliwym zamiłowaniem do jedzenia, a formą niedoży-wienia organizmu w sensie jakościowym. Ludzie otyli czują głód i nadzwyczajniej w świecie nie przestają jeść, gdyż organizm wciąż stara się uzupełnić niedobory minerałów, witamin i wszystkich substancji odżywczych, których nie dostarczają mu śmieciowe posiłki. A tak naprawdę potrzebujesz jedynie 1000-1200 kalorii dziennie, 40-45 g białek, 25 g błonnika, 100 g węglowodanów, 50 g dobrych tłuszczów. Niby niewiele, a aktualnie 1,6 mld ludzi zmaga się z nadwagą, 300 milionów z otyłością i pełnią rolę inkuba-tora wszelakich chorób.

SLIM FOOD bazuje na mieszance wysokojakościowych, niemodyfikowanych składników, nieokraszonych sztucznymi barwnikami, aromatami i konserwantami, które do czasów uprzemysłowienia wiodły prym na stołach naszych przodków.

Kompozycja ciecierzycy, samopszy, soczewicy, oleju sezamowego, syropu ry-żowego, spiruliny, siemienia lnianego, miodu, jagód acai, amarantusa, oliwy z oliwek, zielonej herbaty, gorzkiego kakao, wiórków kokosowych, słonecznika, cynamonu, pestek dyni i orzechów wło-skich dostarcza dziennej dawki wszystkich składników odżywczych, witamin i minerałów, co czyni SLIM FOOD produktem o wysokich walorach prozdrowotnych, z drugiej zaś strony jest odyseją dla nagannej figury.

Batoniki SLIM FOOD to rewolucyjny sposób na łatwe, szybkie, bezpiecz-ne i skuteczne odchudzanie. Nie mamy tu do czynienia z tabletkami odchudzającymi, których działaniem jest moczopędność i przyspieszony metabolizm. SLIM FOOD to sposób na odchudzanie poprzez właściwe odżywianie. Utrata na wadze i obwodach zachodzi poprzez wsparcie naturalnych mechanizmów organizmu. Przestrzegając kuracji SLIM FOOD, przy niezmiennym stylu życia, a jedynie sile determinacji jesteś w stanie stracić 5-20 kilogramów, z czego aż 2-7 kilogramów już w trakcie pierwszych siedmiu dni. Sceptycy powiedzą “zbyt szybko – niezdrowo”. Ze SLIM FOOD szczuplejesz bezpiecznie, nie ze względu na brak epinefryny, ale poprzez dostarczanie mięśniom proteinowego budulca (dzięki czemu mogą spalać tłuszcz), a całemu organizmowi niezbędnej porcji wartości odżywczych. Przy kuracji batonikami w pierwszej kolejności stracisz z obwodów, średnio 3-7 cm w ciągu pierwszego tygodnia, co jest objawem detoksykacji i usuwania z organizmu zalegającej wody, toksyn i złogów. Dlatego na przestrzeni pierwszych siedmiu dni efektywność Twoich starań licz w centymetrach, nie kilogramach. Potem przyjdzie czas i na nie.

Organizm, który wyposażony jest we wszystko czego potrzebuje, nie odczuwa głodu. Porcja 10 batoników dziennie przez 6 dni w tygodniu wyeliminuje napady żarłoczności czy kulinarne zachcianki, nawet siódmego dnia – dnia dyspensy od SLIM FOOD. Mało tego – batoniki zatroszczą się o Twoją wagę nawet gdy przejdziesz na dietę mieszaną, oddalając efekt jo-jo. Tak jak wspominaliśmy wcześniej – odżywiony organizm nie potrzebuje więcej nadto, co już otrzymał. Co więcej – batoniki SLIM FOOD zawierają wiele błonnika, który syci i pozwala kontrolować apetyt.

Pozostając jeszcze na chwil parę w temacie błonnika – przysługuje się on układowi pokarmowemu, wspomaga perystaltykę jelit, usprawnia przemianę materii i bezpiecznie oczyszcza jelita ze złogów, które zdążyły się w nich nagromadzić. Mówi się, że 90% chorób zaczyna się w jelicie grubym. Zalegające tam resztki pokarmu gniją, przyklejają się to ścianek jelita i przekształcają w twardą skorupę, która skutecznie uniemożliwia wnikanie substancji odżywczych do organizmu. Światło jelita zmniejsza się, opróżnianie jelit jest coraz trudniejsze, złogi zaczynają być przykrywane kolejnymi złogami, a toksyny, które się z nich uwalniają zaczynają podtruwać narządy wewnętrzne. Organizm utyka w martwym punkcie – nie ma jak się oczyścić, ani wyposażyć w niezbędne mu składniki odżywcze. Działanie błonnika odsłania kosmki jelitowe, przygotowując tym pole do wnikania substancji aktywnych i wprawia w ruch machinę detoksykacji. Efekty działania błonnika odczujesz w lepszym samopoczuciu, zdrowszej kondycji skóry, włosów i paznokci i na wadze. Błonnik cieszy się zasłużoną sławą jeszcze z kilku względów: obniża poziom glukozy we krwi oraz reguluje poziom cholesterolu i trójglicerydów.

O tym, że proces oczyszczania jest w pełni , świad-czyć będzie Twoje nienajlepsze samopoczucie. W okolicach 3 dnia ścisłej kuracji często następuje obniżenie motywacji do diety, bóle głowy, ogólne osłabienie, uczucie zimna – to forma protestu organizmu na wprowadzone zmiany żywieniowe. I tu następuje test silnej woli. Mamy nadzieję, że wystarczającą motywacją będą dla Ciebie efek-ty, jakie dzięki kuracji SLIM FOOD osiągnęły inne osoby.

Kryzys nie trwa długo, to zazwyczaj kwestia 1-3 dni. Organizm szybko potrafi przestawić się na nowy tryb funkcjonowania i odciąć od złych nawyków. Odtruty nie potrzebuje już powrotu do cukru, soli i wszystkiego tego, co doprowadziło go do miernej kondycji zdrowotnej i niechcianego wyglądu.

SLIM FOOD

  • ŁATWO bo dostajesz gotowy do spożycia, pełnowartościowy  i  multifunkcyjny produkt, dostosowany do twojego trybu życia, który możesz zabrać ze sobą do pracy, w podróż czy do  kina. Czyniąc go podstawą swojego żywienia robisz krok w kierunku zdrowia oraz szczupłej sylwetki, odchudzając się poprzez właściwe odżywianie. Droga do wymarzonej figury nigdy nie była tak prosta i smaczna.
  • SZYBKO w dwóch aspektach: pierwsze spadkina wadze zauważalne są już w ciągu pierwszych siedmiu dni, a zazwyczaj już cztery tygodnie ścisłej kuracji doprowadzają do wyczekiwanych efektów, kiedy ubywa śred-nio od 5 do 20 kg. ,,Szybko” również dlatego, że kuracja SLIM FOOD jest w 100% wytarczalna dla organizmu, nie wymaga dodatkowych zakupów czy wyczynów kulinarnych. Oszczędzasz czas i energię.
  • BEZPIECZNIE – kuracja  SLIM  FOOD  zaopatruje organizm we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, mięśnie dostają budulec, w skutek czego spalana jest tkanka tłuszczowa, nie mięśniowa. Wszystko to bez krzty epinefryny, substancji moczopędnych, czy przyśpieszaczy metabolizmu, a siłami natury według receptury przodków. Bez efektu jo-jo, gdyż skuteczność kuracji SLIM FOOD kształtuje nie tylko ciało, ale również zdrowe nawyki żywieniowe.

Jak używać SLIM FOOD?

Poprzedni artykuł5 rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym Good Life Vital Pro
Następny artykułNutrivi Slim Food – nowa receptura