Hashimoto i stany zapalne – efekty stosowania Peptide Drink Revicoll Omega Plus Vitamic C

2687

Hashimoto to słowo dziesięć lat temu prawie nieznane, kojarzące się bardziej z jakimś egzotycznym motylem, niż z chorobą. Dziś chyba każdy z nas zna nie tylko jedną ale całe grono osób walczących z tym autoimmunologicznym zaburzeniem.

Ten post nie będzie o samej chorobie, bo na jej temat napisał już wystarczająco wiele „Wujek Google”. Ten post nie będzie też o leczeniu, bo nie mamy do tego uprawnień ani aspiracji.Ten post będzie o naszych osobistych doświadczeniach które być może kogoś z Was zainspirują.

Długo się wahaliśmy czy upubliczniać te wyniki, bo dawanie komuś nadziei wiąże się z dużą odpowiedzialnością, jednak doszliśmy do wniosku że jeśli w ten sposób pomożemy choćby jednej osobie – warto to zrobić.

Przypadek o którym chcemy opowiedzieć to historia 62 letniego mężczyzny z Hashimoto z bardzo wysokim stanem zapalnym. W trakcie jednego roku preparaty hormonalne przyjmowane były tylko przez miesiąc. Przez 12 miesięcy stosowane były preparat Nutrivi oparte o patent polskiego naukowca Profesora Frydrychowskiego który za metodę pozyskiwania kolagenu ze skór rybich uzyskał medal na Światowej Wystawie Wynalazczości w Brukseli. Zawarty we wspomnianych preparatach Biopeptide Complex to kompleks bioaktywnych peptydów które między innymi wykazują działanie regenerujące i antyzapalne, co zdaje się potwierdzać wspomniany przypadek.

Pepetydy kolagenu w tej kuracji zostały wsparte wysokimi dawkami naturalnej Witaminy C, Omegi 3 wspartej Witaminą D z K2 Mk7. W ciągu roku czterokrotnie wykonywano badania. Po roku wszystkie parametry mieściły się w normie, ustąpiły też charakterystyczne dla Hashimoto objawy, mężczyzna odzyskał siły witalne.

Ważne! Preparaty Nutrivi nie są lekami, to nutraceutyki czyli w 100% naturalne suplementy diety. Według definicji nutraceutyki to środki spożywcze łączące wartości żywieniowe i cechy środków leczniczych. Ich zadaniem nie jest leczenie, a odżywianie, czyli dostarczanie niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu substancji odżywczych oraz wspierania naturalnych funkcji obronnych organizmu.

Dzieląc się z Wami tą historią bardzo prosimy aby do sprawy podejść rozsądnie. Nikomu nie obiecujemy „cudownego wyleczenia” i nie sugerujemy zaprzestania stosowania się do zaleceń lekarzy. Uważamy natomiast, że warto wesprzeć organizm naturalnymi substancjami pomagającymi w przywróceniu stanu homeostazy i pomagającymi zwalczyć stan zapalnych. Decyzja o ewentualnym zmniejszeniu dawek lub zaprzestaniu leczenia hormonalnego należy do lekarza.

Wspomnimy też że kluczową sprawą w przypadku Hashimoto jest odpowiednia dieta – ale to już temat na osobny post.

hashimoto drinki peptydowe vitamin c revicoll omega plus efekty stosowania

Poprzedni artykułSkóra dłoni przy nietolerancji pokarmowej po kilku dniach stosowania repair hand cream
Następny artykułKod RABATOWY 10% Slim Food LARENS NUTRIVI Wellu – vitalmania.pl