Podwójne zwycięstwo! Qltowy Kosmetyk 2017 dla Revital Men’a oraz dla “Sekretu wiecznej młodości”!

2733
21.06.2017 w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród 21. plebiscytu Qltowy Kosmetyk organizowanego przez branżowy magazyn kosmetyczny Kosmetyki. W minionym roku wróciliśmy z tytułem Qltowego Konceptu dla Serum Peptydowego. Tym razem, nominowani w dwóch kategoriach – Kosmetyki Męskie oraz zabiegi kosmetyczne -zgarnęliśmy obie nagrody!
Jury nagrodziło tytułem Qltowy Kosmetyk 2017 nasz Revital Men Cream Gel w kategorii “Kosmetyki męskie – polskie”. Drugą nagrodę w kategorii “Zabiegi kosmetyczne” zdobył nasz flagowy zabieg na twarz “Sekret wiecznej młodości”, wykonywany m.in. w WellU Anti Aging Institute w hotelu Biały Kamień w Świeradowie oraz w powiększającej się sieci gabinetów z logo WellU Partner.
krem revital men qltowy kosmetyk krem revital men qltowy kosmetyk main krem revital men qltowy kosmetyk main
Jesteśmy niezwykle dumni, gdyż nagrody te stanowią kolejny dowód na wysoką jakość i świetne efekty stosowania naszych kosmeceutyków opartych na rewolucyjnych peptydach kolagenu rybiego. Produkty Larens wyznaczają nową erę kolagenu w kosmetologii.
Qltowy Kosmetyk to prestiżowy plebiscyt, który już po raz dwudziesty pierwszy wziął pod ocenę preparaty kosmetyczne, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Siłą konkursu jest profesjonalne jury, w którym od lat zasiadają znawcy rynku, dermatolodzy, koneserzy dobrych kosmetyków, eksperci handlowi.
krem revital men qltowy kosmetyk
krem revital men qltowy kosmetyk
Poprzedni artykułVitamin C+ suplement diety
Następny artykułPrzygotowania do świąt czas zacząć! Pierwsze promocyjne zestawy świąteczne już w sprzedaży!