Co godzinę ktoś traci nogę…

2163

Tak, wiemy, te zdjęcia są drastyczne, i oglądanie ich nie jest przyjemne… Ale po prostu nie możemy zachować tej informacji dla siebie, wiedząc iż są osoby dla których wiedza na temat regenerującego działania peptydów rybich może być życiową szansą… Czy wiesz, że co roku w Polsce wykonuje się 9 tys. amputacji kończyn dolnych z powodu miażdżycy zarostowej tętnic kończyn dolnych? To oznacza, że co godzinę ktoś z nas traci nogę.

Okazuje się, że jest nadzieja… Mamy już kilka przypadków osób które stosując kompleksową kurację preparatami na peptydów rybich Profesora Frydrychowskiego uzyskało efekt zagojenia ran na nogach. A przecież chodzi nie tylko o działanie w tak już zaawansowanych przypadkach. Chodzi również, a właściwie przede wszystkim – o skuteczną profilaktykę! Mimo rosnącej liczby amputacji, zbyt mało słyszymy na ten temat. Ciągle wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że są chore. Chorzy lekceważą objawy choroby, traktując je jako mało znaczące dolegliwości.

Ważne! Te preparaty które widzicie na planszy nie są lekami i nie można obiecywać, że „wyleczą” jakąkolwiek chorobę. Jednak jak mówi Profesor Frydrychowski „najlepszym lekarzem dla naszego organizmu bywa on sam”. Okazuje się, że w naturze są substancje które mają niezwykłą moc wspierania naturalnych procesów regeneracji. Nikt nie daje gwarancji, że w każdym przypadku efekty będą identyczne, ale mając szansę uratowania kończyny przed amputacją – czyż nie warto spróbować? W „najgorszym” przypadku „tylko” wzmocnimy ogólnie organizm. A podobnych jak na zdjęciu przypadków jest coraz więcej. Warto o tym wiedzieć, i po prostu grzechem byłoby nie przekazać tych informacji dalej – by trafiły do osób naprawdę potrzebujących.

Dlatego tym razem robimy coś, czego dotąd nie zrobiłyśmy ani razu – prosimy o udostępnienie tego postu.

Po więcej informacji zgłoś się do osoby która zaprosiła Cię na tę stronę.

Poprzedni artykułZdążyć przed operacją
Następny artykułKwas hialuronowy – prawdy i mity. Piękno jest w nas